Českých 100 nejlepších: VLS oceněny za dynamický růst a stabilitu

Vojenské lesy a statky se v pátek 25. listopadu opět zařadily mezi nejlepší české firmy

Ve Španělském sále Pražského hradu převzal na slavnostním galavečeru v pátek 25. listopadu ředitel Vojenských lesů a statků ČR Josef Vojáček ocenění pro státní podnik v kategorii „Dynamický růst & Stabilita.“ Státní podnik, který v roce 2015 opětovně ohlásil nejlepší hospodářský výsledek v historii, se během vyhlášení prestižní anketní soutěže tak opět zařadil mezi nejúspěšnější české firmy. V dané kategorii převzaly společně s VLS ocenění také mimo jiné firmy Central Energy, Sportisimo, S Group Holding, ze státních podniků pak mezi devíti oceněnými nechyběla společnost Řízení letového provozu ČR. Absolutním vítězem letošního ročníku soutěže Českých 100 nejlepších se stala Škoda Auto.

„Tento výsledek vnímám jako potvrzení, že VLS jdou správným směrem, jako ocenění usilovné práce všech v našem podniku. Díky tomu jsme se ocitli v dobré společnosti – mezi českou korporátní špičkou,“ okomentoval výsledky ředitel Josef Vojáček.

Slavnostnímu předávání ocenění přihlížel plný Španělský sál, mezi sedmi stovkami hostů nechyběli předseda Senátu Parlamentu ČR Milan Štěch, 1. místopředsedy vlády a ministra financí Andrej Babiš, ministři Jan Mládek a Michaela Marksová, poslanci, senátoři a zahraniční velvyslanci, ale také pražská primátorka či zástupci oborových svazů.